Hakkımızda

Hakkımızda

Türkçe rap konusunda bilgi arayışındayken böyle bir kaynağın eksikliği düşüncesiyle gönüllü bir ekip olarak RAP90'ın temellerini attık. İlk başta sanatçılara dair bir liste olması şeklinde planlamıştık. Fakat daha sonra daha fazla detay sunarak tek bir kaynak olmanın daha doğru olacağına karar verip böyle şekillendirdik. Son olarak da herkesin başlıklar arasında bilgi ve düşünce paylaşımı yapıp etkileşimde bulunabileceği sözlük bölümünü planlayıp projeye dahil ettik.

Bu sürecin başlangıcı 2020 yıllarının sonuna doğru geliyor. 01.10.2021 tarihinde ise ilk yayın sürecimize başlıyoruz. Bu platform bu seviyeye kadar ciddi emeklerle geldi, bundan sonraki aşamada da aynı emekleri beraber vermemiz dileğiyle. Bu yazıyı tekrar güncelleyeceğimiz tarihe kadar tekrar görüşmek üzere. Sağlıcakla kal..


...Son olarak; projenin tamamen gönüllü bir ekip tarafından yeşertildiğini üst metinlerde kısaca izah ettik. Sen de rap'e gönül veriyorsan ve herhangi bir konuda katkıda bulunmak istersen iletişim formumuzdan bizlere ulaşabilirsin. Peace ✌️


Kaynaklar: